post

Kredyty to produkty bankowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Szczególnie dużo osób interesuje się możliwością otrzymania kredytu gotówkowego. Jest to kredyt, który można przeznaczyć na dowolny cel: spłatę innego kredytu, kupno lodówki, remont łazienki, sfinansowanie kupna samochodu.

Kredyt na dowolny cel mogą otrzymać osoby, które mają stałe źródło dochodu

Kredyt ten udzielany jest na bardzo różne kwoty; w przypadku kredytu, którego wysokość nie przekracza kwoty 200 tysięcy złotych, kredytobiorcy nie muszą nawet do wniosku kredytowego dołączać zaświadczenia o dochodach. Wystarczy tylko ich oświadczenie. Kredyt na dowolny cel ma szansę otrzymać każda osoba, która ma odpowiednią zdolność kredytową. Jest ona oceniana przez bank na podstawie informacji o wysokości zarobków. Bank uwzględnia także liczbę osób, które pozostają na utrzymaniu kredytobiorcy oraz wysokość comiesięcznych świadczeń.

Formalności związane z udzielaniem kredytu na dowolny cel są bardzo proste, szczególnie mało formalności czeka osoby, które złożyły wniosek o kredyt w banku, w którym mają konto osobiste. Osoby te decyzję o przyznaniu kredytu otrzymają już po kilku minutach. W innych bankach potrwa to trochę dłużej, ale i tak decyzja podejmowana jest bardzo szybko.

Na koszt kredytu na dowolny cel składają się nie tylko odsetki

Każdy bank za udzielenie kredytu pobiera także prowizję. W wielu przypadkach do kosztów kredytu należy doliczyć także jego ubezpieczenie. Nie zawsze jest ono przez bank wymagane, ale warto rozważyć jego wykupienie. Może ono pomóc w sytuacjach losowych, które mogą sprawić, że będziemy mieć problemy ze spłatą kredytu. Oczywiście składka na ubezpieczenia podniesie wysokość miesięcznej raty, dlatego decyzję o tym, czy kredyt ubezpieczyć należy uważnie przemyśleć.

Kredyt na dowolny cel jest bardzo popularny. Można go dostać bardzo szybko w każdym banku pow warunkiem posiadania zdolności kredytowej. Atutem tego kredytu jest to, że nie musimy tłumaczyć się, na co potrzebujemy większej gotówki.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *