10. Jak ułatwić sobie rozgrywkę w grach komputerowychKażdego roku na rynek wychodzi kilkaset nowych tytułów gier, z czego kilkanaście odnosi bardzo duży sukces na rynku. Dzieje się tak za sprawą nie tylko bardzo dobrej gry walności, grafiki oraz fabuły tych gier, ale również dzięki reklamie, którą robią im spece od marketingu.

Gracze muszą w jakiś sposób zostać zachęceni do zakupu pewnych tytułów, dlatego więc trzeba w odpowiedni sposób zareklamować im swoje projekty. Jednak nie wszystkie gry tego potrzebują, ponieważ tytuł heroes 6 solucja jest reklamą samą w sobie.

Inteligencja

Seria tych gier od samego początku przypadła do gustu graczom z całego świata przede wszystkim na rodzaj rozgrywki. W tej grze przede wszystkim liczy się inteligencja, a więc nie jest to zabawa dla małolatów, którzy bezmyślnie wpatrują się w ekran komputera i grają całymi dniami w inne gry. Aby rozwijać się w tej grze nie wystarczy nam zwykły FIFA 12 poradnik, ponieważ tutaj przede wszystkim liczy się doświadczenie zebrane podczas godzin spędzonych na potyczkach z przeciwnikami. To nie jest gra o tron: Początek solucja tam pozwala przejść całą grę od początku, gdyż nie ma zbyt wielu możliwości rozwoju całej sytuacji. W grze Heroes każda rozgrywka jest inna, dlatego nie ma przepisu na to jak ją przejść od początku do końca.

Batman: Arkham City

Wiadomo, że Batman: Arkham City poradnik sporo nam pomoże, dowiemy się jakie jednostki są przydatne, a których lepiej unikać. Będziemy również bogatsi o wiedzę mówiącą, które budynki w danych miastach są strategiczne i jak mniej więcej prowadzić rozgrywkę, ale nikt nie da nam przepisu na każdy ruch, ponieważ jest to niemożliwe. Jedynym znacznym ułatwieniem mogą być dead Island kody, które jednak są przez wielu graczy potępiane, ponieważ uważają oni, że używając ich psuje się całą rozgrywkę. Są więc dwa sposoby na przejście gry – można się pomęczyć długimi godzinami, gdzie sukces przyniesie nam sporo radości, albo można użyć kodów, które sprawią, że gra stanie się nadzwyczaj prosta. Niektórych gier nie sposób jednak przejść, jeżeli nie sięgniemy po małą pomoc, ale nie mam na myśli kodów. Gears of War 3 solucja wystarczy, aby rozwikłać każdy problem, ale jej też za często nie powinno się używać.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *